Tava atrašanās vieta: Sākums

STARPTAUTISKS UN DINAMISKS ‒
VADOŠAIS MAZUMTIRGOTĀJS EIROPĀ
  • Darbs Lidl

    Lidl ir stabils, veiksmīgs un augošs starptautisks uzņēmums - viens no lielākajiem mazumtirgotājiem Eiropā ar 10 800 veikaliem un 160 loģistikas centriem 32 valstīs, nodrošinot darba vietas 287 000 cilvēkiem. Un šobrīd ar iedvesmu ienākam arī Latvijas un Igaunijas tirgū, lai iedzīvotājiem sniegtu atšķirīgu iepirkšanās pieredzi.

Darbs Lidl

Mūsu kultūra

Esot daļa no Lidl Latvija, mēs esam daļa no aizraujošas pieredzes. Lai gan Latvijā esam jaunienācēji, mēs darbojamies visā Eiropā un citviet pasaulē ‒ patiesībā esam viens no Eiropas lielākajiem mazumtirgotājiem.

» Uzzināt vairāk

Mūsu vēsture

Lidl izcelsme ir ļoti pieticīga, jo uzņēmums radās kā piemājas pārtikas preču vairumtirgotājs 20.gadsimta 30.gados Vācijā.

» Uzzināt vairāk

Mācības un attīstība

Visām amatu kategorijām mēs piedāvājam dažādas prasmju pilnveidošanas un karjeras izaugsmes iespējas.

» Uzzināt vairāk

Ieteikumi un padomi

Mēs zinām, ka pieteikšanās jaunam darbam var būt satraucoša, tāpēc vēlamies tev palīdzēt un izveidojām Lidl padomus potenciālajiem darbiniekiem.

» Uzzināt vairāk
Darbs Lidl
  • Kāpēc Lidl?

    Lai Lidl varētu sekmīgi darboties, aicinām darbā un vēlamies algot tieši tādus darbiniekus kā Tu! Lidl Latvija piedāvā darbiniekiem iespēju kļūt par daļu no aizraujošas pieredzes. Mūsu ambiciozais izaugsmes plāns paredz piesaistīt un noturēt augstākās kvalitātes talantus.  Kļūsti par daļu no Lidl ģimenes ‒ piesakies jau šodien!

    » Aktuālās brīvās amata vietas