Kas var pieteikties?

Tas ir atkarīgs no amata, kuram piesakies. Lūdzu, izlasi visas prasības, kas ir norādītas amata aprakstos. Piesakoties kādai no mūsu vakancēm, lūdzu, īsi apraksti, kāpēc esi piemērots tieši šim amatam. Mēs vienmēr meklējam labākos; mēs vēlamies motivētus darbiniekus, kuri gribētu veidot mazumtirdzniecības nākotni kopā ar mums. 

Kā varu atrast un pieteikties aktuālajām vakancēm?

Šo vietni aktualizējam katru dienu, pievienojot aktuālās vakances Latvijā. Izmanto pogu vakances, lai atrastu un apskatītu visas pieejamās vakances. Piesakoties vakancei, lūdzu, pārliecinies, ka visa ievadītā informācija ir pareiza. Tu vari pieteikties vairākām vakancēm, ja redzi, ka tās ir atbilstošas Tavām prasmēm, pieredzei un vēlmēm.

Vai varu pieteikties vairāk nekā vienai vakancei?

Jā, Tu vari pieteikties vairākām vakancēm, ja redzi, ka tās ir atbilstošas Tavām prasmēm, pieredzei un vēlmēm.

Kad pieteikties?

Visās mūsu biznesa jomās mēs pastāvīgi meklējam prasmīgus un motivētus darbiniekus, kuri varētu kļūt par daļu no mūsu komandas. Iesniedz savu CV, norādot savu pieejamību, iepriekšējo darba pieredzi, kā arī iespējamo darba uzsākšanas laiku. 

Kādas prasmes un kvalifikācijas ir nepieciešamas, lai strādātu Lidl Latvija?

Katram amatam ir atšķirīgi kvalifikācijas, prasmju un spēju kritēriji. Lūdzu, pārlasi detalizētu pienākumu aprakstu savam izvēlētajam amatam, lai iegūtu sīkāku informāciju. Mēs gaidām motivētus cilvēkus, kuriem patīk strādāt dinamiskā un strauji mainīgā darba vidē. Mēs meklējam mērķtiecīgus indivīdus, kuri vēlas veidot mazumtirdzniecības nākotni kopā ar mums! 

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai uzzinātu, vai esmu izvēlēts darbam Lidl?

Kad būsi pieteicies, nākamo 3 dienu laikā saņemsi no mums apstiprinājuma e-pastu, ka Tavs pieteikums ir saņemts. Kandidātu izvērtēšana var aizņemt līdz 30 dienām, taču strādājam tā, lai katra vakance un katrs kandidāts atbildi varētu saņemt pēc iespējas ātrāk. Mēs sazināsimies ar Tevi par personālatlases procesu caur e-pastu. Protams, ja mums būs nepieciešama papildus informācija vai vēlēsimies ar Tevi organizēt interviju, mēs Tev zvanīsim. Ja mainās Tavs e-pasts vai tālruņa numurs, lūdzu, paziņo to mums uz e-pastu: hr@lidl.lv

Vai Lidl var glabāt manu CV nākotnes darba iespējām?

Mēs ļoti novērtējam Tavu interesi darbam Lidl Latvija komandā. Ikdienā saņemam ļoti daudz pieteikumus, līdz ar to ir grūti paziņot atsevišķiem kandidātiem par nākotnes darba iespējām. Mūsu labākais padoms ir regulāri apmeklēt Lidl karjeras lapu un sekot līdzi aktualitātēm LinkedIn lapā, lai nepalaistu garām savu iespēju.