Korporatīvā karjera

Starptautisks un dinamisks -
vadošais mazumtirgotājs Eiropā
Meklēt darbus

Mazumtirdzniecība

Mēs cienām un
motivējam viens otru
Meklēt darbus
 • Piedāvājam darba iespējas un atlases procesā ievērojam piesardzību

  Lidl Latvija piedāvā darba iespējas dažādām pozīcijām un potenciālo darbinieku atlase turpinās! Domājot par drošību un piesardzību, Lidl, kā sociāli atbildīgs uzņēmums, COVID-19 (Corona vīrusa) situācijas dēļ esam izlēmuši neveikt klātienes intervijas.Taču mēs vēlamies ar Tevi iepazīties -  tādēļ personāla atlasē izmantojam digitālus risinājumus. Darbnieku atlases process un sarunas ar kandidātiem norit attālināti, izmantojot telefonintervijas un video interviju iespējas.  

  Aktuālās Lidl Latvija vakances vari aplūkot sadaļā "Vakances". Šo vietni regulāri papildinām ar jaunām pozīcijām. Piesakies!

 • Our History

  Mūsu vēsture

  Lidl ienākšana Latvijas tirgū ir aizraujošs un izaicinājumiem pilns notikums mūsu uzņēmuma vēsturē. Sākumā atvērsim veikalus un loģistikas centru Rīgā, pēc tam turpmākajos gados neatlaidīgi paplašināsimies visā valsts teritorijā.

  » Vairāk par Lidl vēsturi
 • Vai zināji?

  Lidl ļoti lepojas ar saviem darbiniekiem. Mēs uzskatām, ka autentiskumam ir liela nozīme, tāpēc savās reklāmas kampaņās kā zīmola vēstnešus iesaistām darbiniekus. Apskati mūsu mājaslapu un tu atklāsi, ka visi fotoattēlos un video redzamie cilvēki patiešām ir Lidl darbinieki no visas pasaules. Pievienojoties Lidl Latvija, tu vari kļūt par pirmo zīmola vēstnesi Latvijā.

 • Mācības un attīstība

  Mēs ticam savu darbinieku potenciālam. Lidl Latvija piedāvā dažādas profesionālo prasmju pilnveidošanas un individuālās izaugsmes iespējas visām amatu kategorijām.