Korporatīvā karjera

Starptautisks un dinamisks -
vadošais mazumtirgotājs Eiropā
Meklēt darbus

Mazumtirdzniecība

Mēs cienām un
motivējam viens otru
Meklēt darbus
 • Mēs esam Lidl

  Lai Lidl varētu sekmīgi darboties, aicinām darbā un vēlamies algot tieši tādus darbiniekus kā Tu! Vēlies pārmaiņas vai iespēju uzsākt darbu stabilā, veiksmīgā un strauji augošā uzņēmumā? Kļūsti par daļu no Lidl ģimenes ‒ piesakies jau šodien!

 • Our History

  Mūsu vēsture

  Lidl ienākšana Latvijas tirgū ir aizraujošs un izaicinājumiem pilns notikums mūsu uzņēmuma vēsturē. Sākumā atvērsim veikalus un loģistikas centru Rīgā, pēc tam turpmākajos gados neatlaidīgi paplašināsimies visā valsts teritorijā.

  » Vairāk par Lidl vēsturi
 • Vai zināji?

  Lidl ļoti lepojas ar saviem darbiniekiem. Mēs uzskatām, ka autentiskumam ir liela nozīme, tāpēc savās reklāmas kampaņās kā zīmola vēstnešus iesaistām darbiniekus. Apskati mūsu mājaslapu un tu atklāsi, ka visi fotoattēlos un video redzamie cilvēki patiešām ir Lidl darbinieki no visas pasaules. Pievienojoties Lidl Latvija, tu vari kļūt par pirmo zīmola vēstnesi Latvijā.

 • Mācības un attīstība

  Mēs ticam savu darbinieku potenciālam. Lidl Latvija piedāvā dažādas profesionālo prasmju pilnveidošanas un individuālās izaugsmes iespējas visām amatu kategorijām.