Lidl Latvija
Meklēt darbu Ienākt Grāmatzīmes

Atvērto durvju dienas 10.un 12.oktobrī

Vai nebūtu lieliski, ja pirms darba attiecību uzsākšanas un karjeras izvēles lēmuma pieņemšanas tev būtu iespēja paciemoties pie potenciālajiem darba devējiem un ielūkoties viņu ikdienas procesos? Ar prieku paziņojam, ka Lidl Latvija, sadarbojoties ar lielāko Latvijas karjeras portālu prakse.lv, sniegs šādu iespēju visiem universitāšu un profesionālās izglītības iestāžu studentiem Latvijā, aicinot viņus ciemos uz Atvērto durvju dienām mūsu loģistikas centrā!

Atvērto durvju dienas šogad notiks otrdien, 10. oktobrī, un ceturtdien, 12. oktobrī. Katrā no atvērto durvju dienām uzņemsim 20 studentus. Pieteikšanās atvērto durvju dienām ir sākusies un tām iespējams reģistrēties prakse.lv mājaslapā. Pieteikšanās būs atvērta līdz 25. septembrim

Atvērto durvju dienu laikā mūsu kolēģi no Personāla departamenta iepazīstinās studentus ar karjeras iespējām #lidlkomandā, un studentiem būs iespēja uzdot arī sev interesējošos jautājumus, tāpat tiks rīkoti dažādi konkursi, un dienas noslēgumā mūsu ciemiņiem būs iespēja ielūkoties arī noliktavas procesos.