Lidl Latvija
Ienākt Ienākt Grāmatzīmes Grāmatzīmes

grāmatzīmes virsraksts

Grāmatzīmes virsraksts

Uz darbu meklēšanu
Meklēt darbu
hero-birojs.jpg

Vēlies darbu birojā?

Mūsu galvenais birojs

Šeit mēs rūpējamies par visiem uzņēmumam nepieciešamajiem procesiem, lai Lidl būtu veiksmīgs - veikalu tīkla attīstība, grāmatvedības un finanšu vadība, produktu sortimenta izstrāde un kvalitātes nodrošināšana, reklāmas materiālu izveide, darbinieku labsajūta, CSR projektu izstrāde, IT pārvaldība un vēl daudz citas aizraujošas lietas.

Piedāvājam dažādas darba iespējas

Lidl Latvija birojs sastāv no vairākiem departamentiem un piedāvā darba iespējas dažādu profesiju pārstāvjiem, gan jauniem speciālistiem, gan pieredzējušiem profesionāļiem.

Facts

Starptautiska vide

Lidl esi daļa no lielas komandas.

Birojs atrodas Rīgā

Jaunas, modernas telpas.

Facts_2

Apmācība un attīstība

Darba apmācība. Karjeras iespējas.

Komandas gars

Lidl visu sasniedzam kopā!

Dažas no priekšrocībām, strādājot Lidl birojā:

Lidl rūp darbinieku labsajūta

Skati labumus mūsu darbiniekiem

Skati labumus mūsu darbiniekiem
Fruits & Veggies

Svaigi augļi

Enerģijas lādiņam un veselībai Lidl Latvija darbiniekus birojā nodrošina ne tikai ar gardu kafiju un tēju, bet arī ar svaigiem augļiem.
First Aid

Veselības apdrošināšana

Darbinieku veselība un labsajūta ir ļoti svarīga, tāpēc Lidl Latvija katram darbiniekam nodrošina veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem.
Cheer

Daļa no aizraujošā Lidl stāsta

Pievienojoties mūsu komandai, Tev ir iespēja kļūt daļai no aizraujošā un vēsturiskā Lidl stāsta Latvijā - piedalīties Lidl tapšanā un veidošanā!
Clock Arrow

Darba laika fleksibilitāte

Strādājot Lidl birojā, vari izvēlēties, cikos laikā no plkst. 08:00 līdz 10:00 sākt savu darba dienu - agro rītu cienītāji ierodas jau 08:00, kamēr citiem labāk tīk ierasties vēlākā laikā līdz plkst. 10:00.
Car

Stāvvieta

Darbiniekiem bez maksas ir iespēja izmantot stāvvietu, lai nepieciešamības gadījumā uz darbu ērti varētu nokļūt ar savu transportlīdzekli.
Working Environment

Ergonomiskas darbavietas

Domājot par darbinieku veselību un darba drošību, visas darba vietas Lidl birojā ir iekārtotas ar ergonomiskiem galdiem un krēsliem, kā arī iespējām atvieglot darbu ar papildus aprīkojumu - strādāt, izmantojot divus monitorus, austiņas.
Talent Management

Attīstības un apmācības iespējas

Mēs piedāvājam mūsu darbiniekiem apmācības, lai apgūtu nepieciešamās profesionālās zināšanas un pieredzi, kā arī valodu kursus tiem darbiniekiem, kuriem tas ir nepieciešams darba vajadzībām. Ikvienam Lidl Latvija darbiniekam ir papildu iespējas attīstīties un augt - gan Latvijā, gan citās valstīs.
Earth

Starptautiska vide

Strādājot Lidl, esi daļa no lielas un starptautiskas komandas. Ir iespēja komunicēt ar citām Lidl valstīm, apmainīties ar pieredzi un iedvesmoties, piedalīties starptautiskos projektos. Šobrīd Lidl ir pārstāvēts jau 32 valstīs.
Įsitraukimas

Uzticības personas

Mums ir svarīgi, lai katrs Lidl komandas biedrs būtu apmierināts, motivēts un laimīgs. Tāpēc, lai veicinātu labklājību un veselīgu darba vidi, mūsu uzņēmumā ir uzticības personas.
Disco

Pasākumi darbiniekiem

Izklaidējoši un saliedējoši pasākumi darbiniekiem!

Interesē darbs Lidl?

Pievienojies Lidl komandai!

Skaties visas vakances šeit.
HEROES-rezerve21.jpg

Dažādi departamenti Lidl birojā:

Interview
Jautājumu gadījumā sazinies ar mums:

Personāla atlases komandas kontakti


E-pasts: hr@lidl.lv

Adrese: Dzelzavas iela 131, Rīga, LV-1021