Lidl Latvija
Meklēt darbu Ienākt Grāmatzīmes

Privātuma politika

Juridiskā_Hero

Datu aizsardzība Lidl  
(Versija 12.0; statuss 12.02.2024.)

Datu aizsardzības informācija mūsu karjeras lapai, personāla atlases sistēmai (ieskaitot, talantu vadības funkcionalitāti) un pieteikumam

Paldies, ka interesējies par datu aizsardzību Lidl. Mēs vēlamies Tev piedāvāt drošu pieredzi, apmeklējot mūsu tiešsaistes portālus un piesakoties esošajām karjeras iespējām vai izveidojot kandidāta profilu priekš talantu vadības, lai apsvērtu karjeras iespējas Lidl nākotnē (karjeras lapā un personāla atlases sistēmā). Tavu personas datu aizsardzība ir tikai viens no veidiem, kā piedāvāt kvalitatīvu klientu apkalpošanu.

1 Karjeras lapa

Šie datu aizsardzības paziņojumi informē Tevi par to, kādā veidā un kādā apjomā tiek apstrādāti Tavi personas dati, kad apmeklē mūsu karjeras lapu. Personas dati ir informācija, kuru var tieši vai netieši izsekot līdz Tavai personai. Vispārīgā datu aizsardzības regula (VDAR) un Fizisko personu datu apstrādes likums kalpo par datu aizsardzības juridisko pamatu.

2 Mūsu personāla atlases sistēma (kandidāta profila izveide)

Nākamajās sadaļās mēs Tevi informēsim par to, kādus datus mēs apstrādājam, kad apmeklē personāla atlases sistēmu un reģistrē/ izveido kandidāta profilu vai tikai piesakies atvērtajai vakancei.

Ir vairāki veidi, kā spert pirmo soli ceļā uz savu karjeru Lidl:

  • Tu vari reģistrēties personāla atlases sistēmai un patstāvīgi izveidot savu kandidāta profilu, sniedzot informāciju par sevi un augšupielādējot dokumentus, kas kalpo kā pamats turpmākiem pieteikumiem.
  • Tu vari izmantot “EasyApply”, lai pieteiktos atvērtajai vakancei – tas ir ātrākais veids, kā pieteikties uz atvērtu amata pozīciju Lidl. Tavs kandidāta profils tiek automātiski izveidots Tavā vietā.
  • Vari izmantot datu iegūšanas veidlapu, lai reģistrētos kādā no mūsu talantu vadības sistēmām. Tavs kandidāta profils tiek automātiski izveidots Tavā vietā.

3 Kad piesakies

Nākamajā sadaļā mēs paskaidrosim, kādus datus mēs apstrādājam no Tevis, kad Tu piesakies konkrētam amatam.

4 Tavas kā datu subjekta tiesības