Lidl Latvija
Ienākt Ienākt Grāmatzīmes Grāmatzīmes

grāmatzīmes virsraksts

Grāmatzīmes virsraksts

Uz darbu meklēšanu
Meklēt darbu
hero-empty-office

Privātuma politika

Privātuma politika tīmekļa vietnē karjera.lidl.lv

(Versija 3.0; 25.09.2019.)

Privātuma politika

Priecājamies, ka interesējaties par datu aizsardzību mūsu tīmekļa vietnē. Vēlamies, lai Jūs justos ērti un droši, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni, un uzskatītu mūsu privātuma politiku  kā uz klientu vērstu kvalitātes nodrošināšanas līdzekli.

Šī privātuma politika nosaka Jūsu personas datu apstrādes veidu un apmēru mūsu tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā. Personas dati ir informācija, kas ir tieši vai netieši attiecināma uz Jūsu personu vai kā citādi var tikt izmantota identificēšanai. Datu aizsardzības tiesiskais pamats ir Vispārīgā datu aizsardzības regula (VDAR).

Saturs

1. Pārskats

2. Mūsu tīmekļa vietnes apmeklēšana

3. Tiešsaistes un tīmekļa vietnes optimizācija

3.1. Sīkdatnes – vispārīgi norādījumi

3.2. Google Analytics

3.3. Mērķauditorijas atlase un tīmekļa vietņu optimizācija

3.4. Atkārtotais mārketings / tiešsaistes reklāma

3.5. Iebildumi / atteikšanās iespēja

4. E-pasta kontaktpersona / tālruņa numurs

5. Sociālo plašsaziņas līdzekļu spraudņi

6. Ārpus ES esošs saņēmējs

7. Ievietotais saturs

7.1. YouTube videoklipi

7.2. Bing Maps

8. Jūsu kā cietušā tiesības

8.1. Pārskats

8.2. Tiesības saņemt personas datus saskaņā ar VDAR 15. pantu

8.3. Tiesības labot personas datus saskaņā ar VDAR 16. punktu

8.4. Tiesības dzēst personas datus saskaņā ar VDAR 17. pantu

8.5. Tiesības uz apstrādes ierobežošanu saskaņā ar VDAR 18. pantu

8.6. Tiesības uz datu pārnesamību saskaņā ar VDAR 20. pantu

8.7. Tiesības izteikt iebildumus saskaņā ar VDAR 21. pantu

9. Kontaktpersona

9.1. Kontaktpersona jautājumiem vai saistībā ar Jūsu datu aizsardzības tiesībām

9.2. Kontaktpersona jautājumiem par datu aizsardzību

9.3. Tiesības iesniegt dzību datu aizsardzības uzraudzības iestādē

10. Par datu apstrādi atbildīgās personas kontaktinformācija, kā arī datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija

1. Pārskats

Apmeklējot mūsu tīmekļa vietni, starp Jūsu gala ierīci un serveri notiek dažādas informācijas apmaiņa. Tostarp tie var būt arī personas dati. Šādā veidā iegūta informācija var tikt izmantota, lai optimizētu mūsu tīmekļa vietni vai rādītu reklāmu Jūsu gala ierīces pārlūkprogrammā.

2. Mūsu tīmekļa vietnes apmeklēšana

Datu apstrādes mērķi / tiesiskais pamatojums

Apmeklējot mūsu tīmekļa vietni, pārlūkprogramma Jūsu gala ierīcē automātiski un bez Jūsu līdzdalības nosūta mūsu tīmekļa vietnes serverim:

 • internetam pieslēgtās un pieprasījumu iesniegušās ierīces IP adresi;
 • piekļuves datumu un laiku;
 • apmeklētās datnes nosaukumu un tīmekļa adresi (URL);
 • tīmekļa vietni/lietojumprogrammu, no kuras ir veikta piekļuve (novirzīšanas tīmekļa vietnes adrese);
 • Jūsu izmantoto pārlūkprogrammu un šajā gadījumā – Jūsu internetam pieslēgtās ierīces operētājsistēmas informāciju;
 • Jūsu interneta pakalpojuma sniedzēja nosaukumu.

Informācija īslaicīgi tiek uzglabāta tā sauktajā žurnālfailā (Log-File) šādos nolūkos:

 • netraucētai pieslēguma izveides nodrošināšanai;
 • mūsu tīmekļa vietnes / lietojumprogrammas ērtai lietošanai;
 • sistēmas drošības un stabilitātes izvērtēšanai.

IP adreses informācijas apstrādes tiesiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts. Mūsu likumīgās intereses ir saistītas ar iepriekš minētajiem datu apstrādes mērķiem.

Uzglabāšanas ilgums / uzglabāšanas ilguma noteikšanas kritēriji

Dati tiek uzglabāti septiņas dienas un pēc tam automātiski izdzēsti.

3. Tiešsaistes un tīmekļa vietnes optimizācija

3.1. Sīkdatnes – vispārīgi norādījumi

Pamatojoties uz VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Mūsu interesēs ir tīmekļa vietnes optimizācija, kas iepriekšminētā noteikuma izpratnē ir uzskatāma par pamatotu. Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas mūsu tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā tiek saglabātas Jūsu gala ierīcē (klēpjdatorā, planšetdatorā, viedtālrunī u. c.). Sīkdatnes nekaitē Jūsu ierīcei, nesatur vīrusus, Trojas zirgus vai citu ļaunprātīgu programmatūru. Informācija tiek saglabāta sīkdatnē, un katra datne attiecīgi satur informāciju par noteikto gala ierīci. Tomēr tas nenozīmē, ka tādā veidā mēs uzreiz iegūstam informāciju par Jūsu identitāti. No vienas puses – sīkdatņu izmantošana ir paredzēta tam, lai Jums mūsu izveidotā piedāvājuma izmantošana būtu patīkamāka. Tādēļ izmantojam tā sauktās sesijas sīkdatnes, lai atpazītu, ka esat jau apmeklējis noteiktas mūsu tīmekļa vietnes lapas. Šie dati tiek automātiski izdzēsti pēc mūsu tīmekļa vietnes aizvēršanas. Turklāt ērtības labad mēs izmantojam pagaidu sīkdatnes, kas Jūsu gala ierīcē tiks uzglabātas tikai noteiktu laika posmu, lai nodrošinātu lietotājam draudzīgu vietnes apmeklējumu. Atkārtoti apmeklējot mūsu vietni, pakalpojumu izmantošanas nolūkos tiks automātiski noteikts, ka esat jau apmeklējis šo vietni, kā arī kādus datus/iestatījumus esat ievadījis, lai šīs darbības Jums vēlreiz nebūtu jāveic.

No otras puses – mēs izmantojam sīkdatnes ar mērķi apkopot statistiku par tīmekļa vietnes izmantošanu, lai optimizētu mūsu piedāvājumus, kā arī piedāvātu tieši Jūsu vajadzībām pielāgotu informāciju. Atkārtota vietnes apmeklējuma laikā šīs sīkdatnes ļauj mums automātiski noteikt, ka esat šo vietni jau apmeklējis. Pēc noteikta laika šīs sīkdatnes tiks automātiski dzēstas. Lielākā daļa pārlūkprogrammu automātiski pieņem sīkdatnes. Jūs varat konfigurēt savu pārlūkprogrammu tā, lai neviena sīkdatne netiktu saglabāta Jūsu datorā vai arī parādītos paziņojums pirms jaunas sīkdatnes saglabāšanas. Tomēr, pilnībā atspējojot sīkdatņu saglabāšanu, pastāv iespēja, ka Jūs nevarēsiet izmantot visas mūsu tīmekļa vietnes funkcijas.

Pārskatu par izmantotajām sīkdatnēm un papildinformāciju (piemēram, uzglabāšanas ilgumu) skatiet mūsu sadaļā Noteikumi par sīkdatnēm

3.2. Google Analytics

Datu apstrādes mērķi / tiesiskais pamatojums

Pamatojoties uz VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, mēs izmantojam tīmekļa analīzes pakalpojumu Google Analytics, ko nodrošina uzņēmums Google LLC., 1600 Amphitheater Parkway, Mountainview, Kalifornija, USA-94043 (Google), lai pielāgotu un pastāvīgi optimizētu mūsu tīmekļa vietnes. Mūsu likumīgās intereses izriet no minētajiem mērķiem. Tādēļ tiek izveidoti pseidonimizēti lietotāju profili un izmantotas sīkdatnes. Sīkdatne ģenerē šādu informāciju par tīmekļa vietnes lietojumu:

 • pārlūkprogrammas tips/versija;
 • izmantotā operētājsistēma;
 • novirzīšanas tīmekļa vietnes adrese (iepriekš apmeklētā vietne);
 • piekļuves lietotāja resursdatora nosaukums (IP adrese);
 • servera pieprasījuma laiks.

Šī informācija tiek izmantota, lai novērtētu mūsu tīmekļa vietņu izmantošanu, apkopotu pārskatus par tīmekļa vietnē veiktajām darbībām un sniegtu citus pakalpojumus, kas saistīti ar tīmekļa vietnes darbību un interneta izmantošanu ar mērķi veikt tirgus izpēti un nodrošināt šīs tīmekļa vietnes pielāgošanu atbilstoši vajadzībām. IP adreses tiek anonimizētas, lai to noteikšana nebūtu iespējama (tā sauktā IP maskēšana (IP-Masking)).

Jūs varat nepieļaut sīkdatņu instalāciju ar attiecīgu Jūsu pārlūkprogrammas programmatūras iestatījumu; tomēr mēs vēršam uzmanību uz to, ka tādējādi var nebūt iespējams pilnībā izmantot visas tīmekļa vietnes funkcijas. Turklāt Jūs varat arī novērst tādu datu apkopošanu, ko rada sīkdatnes un kas saistīti ar tīmekļa vietnes izmantošanu (tostarp Jūsu IP adresi), kā arī šo datu apstrādi Google, lejupielādējot un instalējot šo pārlūkprogrammas papildinājumu (Add-on). Jūs varat izmantot vai nu šo pārlūkprogrammas papildinājumu, vai arī – jo īpaši pārlūkprogrammās mobilajās gala ierīcēs – atteikties no Google Analytics datu apkopošanas, noklikšķinot uz šīs saites . Tiks iestatīta atteikšanās sīkdatne (Opt-Out-Cookie), kas turpmāk novērsīs Jūsu datu apkopošanu, apmeklējot šo tīmekļa vietni. Atteikšanās sīkdatne ir spēkā tikai šajā pārlūkprogrammā un tikai mūsu tīmekļa vietnē, un tā tiek ievietota Jūsu ierīcē. Lai dzēstu sīkdatnes šajā pārlūkprogrammā, Jums atkārtoti ir jāiestata atteikšanās sīkdatne. Plašāku informāciju par datu aizsardzību saistībā ar Google Analytics atradīsiet šeit – Google Analytics tīmekļa vietnē.

Saņēmējs / saņēmēju kategorijas

Sīkdatnē ģenerētā informācija tiek nosūtīta uz Google serveri Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV) un tur uzglabāta. Pamatojoties uz mūsu sniegto informāciju, Jūsu IP adrese nekādā gadījumā netiks apvienota ar citiem Google datiem. Šo informāciju var nodot arī trešajām personām, ja to pieprasa likums, vai tiktāl, ciktāl pilnvarota trešā puse apstrādā šos datus.

Uzglabāšanas ilgums / uzglabāšanas ilguma noteikšanas kritēriji

Pēc IP adreses anonimizācijas Jūsu personu vairs nav iespējams identificēt. Google Analytics apkopotie statistikas dati tiks izdzēsti pēc 24 mēnešiem. Google Analytics izveidotajos pārskatos vairs nav pieejama personas identifikācijas informācija.

3.3. Mērķauditorijas atlase un tīmekļa vietņu optimizācija

Datu apstrādes mērķi / tiesiskais pamatojums

Mūsu tīmekļa vietnē sīkdatnes tiek izmantotas, lai apkopotu un novērtētu informāciju mūsu tīmekļa vietņu un tajās redzamo reklāmu optimizācijai. Tam jo īpaši vajadzētu nodrošināt, ka Jūsu gala ierīcēs tiek parādīta tikai Jums pielāgota reklāma, balstoties uz Jūsu līdzšinējo lietotāja uzvedību un Jūsu faktiskajām vai šķietamajām interesēm. Šajos nolūkos apstrādātā informācija satur tādus datus, kā, piemēram, kuri no mūsu darba piedāvājumiem Jūs interesē. Datu apstrādes tiesiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts. Tādējādi gan mūsu, gan Jūsu interesēs ir mūsu tīmekļa vietņu optimizācija, lai Jūs saņemtu labāku piedāvājumu un novērstu Jūs nesaistošu reklāmu rādīšanu. Apkopošana un izvērtēšana notiek tikai izmantojot pseidonīmu, kas mums neļauj Jūs tieši identificēt. It īpaši šī informācija netiks apvienota ar citu personisko informāciju, kas ļautu Jūs identificēt.

Saņēmējs / saņēmēju kategorijas

Datu saņēmēji ir pakalpojuma sniedzēji, Jūsu dati tiek apstrādāti uz līguma pamata tikai saskaņā ar mūsu norādījumiem.

Uzglabāšanas ilgums / uzglabāšanas ilguma noteikšanas kritēriji

Šeit izmantotās sīkdatnes un tajās esošā informācija tiek uzglabāta saskaņā ar Noteikumiem par sīkdatnēm un iebildumu gadījumā tiek nekavējoties izdzēsta.

3.4. Atkārtotais mārketings / tiešsaistes reklāma

Datu apstrādes mērķi / tiesiskais pamatojums

Mēs sadarbojamies ar dažādiem atkārtotā mārketinga tehnoloģiju piegādātājiem. Tas ļauj mums tiešsaistes piedāvājumu padarīt Jums interesantāku. Šim nolūkam tiek iestatīta sīkdatne, ar kuras palīdzību tiek iegūti dati par indivīda interesēm, izmantojot pseidonīmus. Šī informācija par Jūsu darbībām tīmeklī mārketinga nolūkos tiek apkopota anonīmā veidā, uzglabāta sīkdatņu teksta failos Jūsu datorā un analizēta, izmantojot algoritmu. Jo īpaši ar pakalpojumu sniedzēju palīdzību, kas uzskaitīti sadaļās no 3.1. punkta līdz 3.4. punktam, mēs novērtējam, kuras vakances Jūs apskatījāt mūsu tīmekļa vietnē. Pēc tam iespējams parādīt tieši Jums adresētus darba piedāvājumus personalizētu reklāmkarogu veidā mūsu partneru tīmekļa vietnēs. Nekādā gadījumā šie dati netiek izmantoti, lai identificētu šīs tīmekļa vietnes apmeklētāju. Tieši personas dati netiks apstrādāti un neviens no lietotāju profiliem netiks saistīts ar personas datiem. Šīs datu apstrādes tiesiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts. Izmantojot mūsu mērķauditorijas atlases pasākumus, vēlamies pārliecināties, ka Jūsu gala ierīcēs tiek parādīta tikai Jums pielāgota reklāma, balstoties uz Jūsu faktiskajām vai šķietamajām interesēm. Jūsu neapgrūtināšana ar Jums neinteresantām reklāmām ir gan Jūsu, gan mūsu interesēs.

Ja Jūs joprojām nevēlaties saņemt personalizētus reklāmkarogus, varat iebilst pret šo datu turpmāku vākšanu un uzglabāšanu šādi:

 • noklikšķinot uz katrā reklāmkarogā redzamās pogas (piemēram, “i”), Jūs tiksiet novirzīts uz attiecīgā pakalpojuma sniedzēja tīmekļa vietni. Tur vēlreiz tiks izskaidrota atkārtotā mārketinga tehnoloģija un piedāvāta atteikšanās iespēja (Opt-out). Reģistrējoties pie pakalpojuma sniedzēja, tā dēvētā atteikšanās sīkdatne tiek saglabāta Jūsu datorā, kas turpmāk neļaus parādīt attiecīgā pakalpojuma sniedzēja reklāmkarogu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka to var izdarīt tikai no Jūsu datora un attiecīgās atteikšanās sīkdatnes nevajadzētu izdzēst no datora.
 • Jūs varat izmantot arī atteikuma iespējas, kas norādītas sadaļās no 3.1. punkta līdz 3.4. punktam. Varat apmeklēt tīmekļa vietni http://www.youronlinechoices.com/, lai ar tā dēvētā preferenču pārvaldnieka palīdzību pārtrauktu daudzu Eiropas Interaktīvās digitālās reklāmas alianses pašregulējamo dalībnieku interešu reklāmas rādīšanu (www.edaa.eu/european-principles/), tostarp Lidl. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Jūsu datorā tiks ievietota tā dēvētā atteikšanās sīkdatne. Tiklīdz to izdzēsīsiet, Jums atkal tiks rādīta uz interesēm balstīta reklāma.

Saņēmējs / saņēmēju kategorijas

Mūsu tīmekļa vietnē mēs izmantojam atkārtotā mārketinga tehnoloģijas no dažādiem piegādātājiem, kuri atkārtotā mārketinga procesā apstrādā iepriekš minētos datus. Lai iegūtu plašāku informāciju par sīkdatnēm, ko izmanto mūsu pakalpojumu sniedzēji, lūdzu, skatiet šeit: Noteikumi par sīkdatnēm.

Uzglabāšanas ilgums / uzglabāšanas ilguma noteikšanas kritēriji

Atkārtotā mārketinga mērķim ievietotās sīkdatnes un tajās esošā informācija tiek uzglabāta tik ilgi, cik norādīts Noteikumos par sīkdatnēm, un pēc tam automātiski izdzēsta.

3.5. Iebildumi / atteikšanās iespēja

Punktos 3.3. un 3.4. minēto atkārtotā mārketinga tehnoloģiju izmantošanu Jūs varat novērst, Jūsu pārlūkprogrammā iestatot atbilstošo sīkdatni (sk. arī 3.1. punktu). Turklāt ar tā dēvētā preferenču pārvaldnieka palīdzību Jums ir iespēja novērst personalizētas reklāmas saņemšanu, balstoties uz Jūsu interesēm.

4. E-pasta kontaktpersona / tālruņa numurs

Datu apstrādes mērķi / tiesiskais pamatojums

Personas dati, ko Jūs nosūtāt mums e-pastā, tiek uzskatīti par konfidenciāliem un tiek atbilstoši apstrādāti. Mēs izmantojam Jūsu datus tikai, lai apstrādātu Jūsu pieprasījumu. Datu apstrādes tiesiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts. Mūsu un vienlaikus Jūsu (likumīgā) interese par datu apstrādi izriet no mērķa sniegt atbildi uz Jūsu pieprasījumu, atrisināt esošās problēmas un tādējādi uzturēt un veicināt Jūsu kā mūsu tīmekļa vietnes lietotāja gandarījumu.

Saņēmējs / saņēmēju kategorijas

Datu nodošana trešajām personām ir principiāli izslēgta. Izņēmuma kārtā datu apstrādi mūsu vārdā veic datu apstrādātāji. Tos mēs izvēlamies rūpīgi, turklāt tos arī pārbaudām, kā arī to pienākumi tiek noteikti saskaņā ar VDAR 28. punktu.

Uzglabāšanas ilgums / uzglabāšanas ilguma noteikšanas kritēriji

Visus Jūsu ar e-pasta vai tālruņa starpniecību sniegtos personas datus jautājumu (ierosinājumu, uzslavu vai kritikas) gadījumā mēs izdzēsīsim vai anonimizēsim ne vēlāk kā trīs mēnešus pēc galīgās atbildes sniegšanas. Pieredze liecina, ka lielākoties pēc trīs mēnešiem  jautājumi uz mūsu atbildēm vairs netiek sūtīti. Pēc Jūsu kā datu subjekta tiesību prasījuma (skatīt zemāk), Jūsu personas dati tiks uzglabāti trīs mēnešus pēc galīgās atbildes sniegšanas, lai pierādītu, ka esam Jums snieguši visaptverošu informāciju un ir ievērotas likumā noteiktās prasības.

5. Sociālo plašsaziņas līdzekļu spraudņi

Datu apstrādes mērķi / tiesiskais pamatojums

Mēs savā tīmekļa vietnē, pamatojoties uz Jūsu piekrišanu saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu, izmantojam tādus sociālo tīklu spraudņus kā Facebook, Google+, Twitter, XING un LinkedIn, lai mūsu uzņēmums kļūtu atpazīstamāks. Atbildību par darbību, kas atbilst datu aizsardzības prasībām, garantē to attiecīgie pakalpojumu sniedzēji. Šo spraudņu integrācija notiek tā sauktās divu klikšķu metodes veidā, lai pēc iespējas labāk aizsargātu mūsu tīmekļa vietnes apmeklētājus. Citiem vārdiem sakot, apmeklējot mūsu vietni, sākotnēji spraudņu nodrošinātājiem netiek nodoti personas dati. Divu klikšķu metode ļauj Jums ieslēgt atspējotos sociālo plašsaziņas līdzekļu spraudņus. Sākotnēji tiek atspējoti mūsu tīmekļa vietnē ievietotie sociālo plašsaziņas līdzekļu spraudņi. Spraudņu iespējošana notiek, noklikšķinot uz spraudņa simbola. Tikai pēc iespējošanas personas datus pārraida attiecīgajam sociālo plašsaziņas līdzekļu pakalpojuma sniedzējam. Iespējotais spraudnis nekavējoties izveido savienojumu ar to sociālo plašsaziņas līdzekļu pakalpojumu sniedzēja serveri, kuru atlasījāt, izmantojot pārlūkprogrammu. Šo iespējošanu ir iespējams jebkurā laikā atslēgt. Atiestatīšanas process nenozīmē, ka jau iesniegtie dati tiks dzēsti pie attiecīgā sociālo plašsaziņas līdzekļu pakalpojumu sniedzēja. Jums ir tiesības turpmāk jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu. Atsaukšana var tikt veikta, atspējojot sociālo plašsaziņas līdzekļu spraudni.

Mums nav iespējas kontrolēt savāktos datus un datu apstrādes darbības, kā arī mēs neesam informēti par visu datu vākšanas apjomu un apstrādes mērķi.

Spraudņa pakalpojuma sniedzējs uzglabā par Jums apkopotos datus kā lietošanas profilus un izmanto tos reklāmai, tirgus izpētei un/vai īpaši pielāgotam tīmekļa vietnes piedāvājumam. Jo īpaši šāds novērtēJums tiek veikts (arī lietotājiem, kas nav reģistrējušies), lai piedāvātu uz vajadzībām balstītu reklāmu un informētu citus sociālā tīkla lietotājus par Jūsu darbībām mūsu tīmekļa vietnē. Jums ir tiesības turpmāk jebkurā laikā atsaukt šo lietotāja profila veidošanu un izmantošanu. Lai to izdarītu, Jums jāvēršas pie attiecīgā spraudņa pakalpojuma sniedzēja. Spraudņi ļauj mums mijiedarboties ar sociālajiem tīkliem un citiem lietotājiem, lai mēs varētu uzlabot mūsu piedāvājumu un padarīt to interesantāku Jums kā lietotājam.

Datu pārsūtīšana notiek neatkarīgi no tā, vai Jums ir lietotāja konts pie spraudņa pakalpojuma sniedzēja un vai esat tajā pieteicies. Kad esat pieteicies savā lietotāja kontā pie spraudņa pakalpojuma sniedzēja, mūsu apkopotie dati par Jums tiks nosūtīti Jūsu spraudņa pakalpojuma sniedzējam. Brīdī, kad nospiežat aktivizēto pogu, piemēram, lai sasaistītu tīmekļa vietni, spraudņa pakalpojuma sniedzējs arī saglabā šo informāciju Jūsu lietotāja kontā un publiski to koplieto ar Jūsu kontaktpersonām. Mēs iesakām regulāri izrakstīties no sociālā tīkla lietotāja konta, jo īpaši pirms pogas aktivizācijas, lai neļautu spraudņa pakalpojuma sniedzējam piekļūt Jūsu profilam.

Saņēmējs / saņēmēju kategorijas

Mūsu tīmekļa vietnē izmantojam šādu pakalpojumu sniedzēju sociālo plašsaziņas līdzekļu spraudņus:

Facebook Ireland Ltd., 4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublin 2, Īrija http://www.facebook.com/policy.php; plašāka informācija par datu vākšanu: http://www.facebook.com/help/186325668085084, http://www.facebook.com/about/privacy/your-info-on-other#applications, kā arī http://www.facebook.com/about/privacy/your-info#everyoneinfo. Facebook ir iesniedzis Eiropas Savienības (ES) un Amerikas Savienoto Valstu (ASV) privātuma vairogu: https://www.privacyshield.gov/EU-US-Framework.

Google Ireland Limited, Gordon House, 4 Barrow Street, Dublina, Īrija; https://www.google.de/intl/de/policies/privacy/. Google ir iesniegusi Eiropas Savienības (ES) un Amerikas Savienoto Valstu (ASV) privātuma vairogu: https://www.privacyshield.gov/EU-US-Framework.

Twitter International Company, One Cumberland Place, Fenian Street
Dublin 2, D02 AX07, Īrija; https://twitter.com/privacy. Twitter ir iesniedzis Eiropas Savienības (ES) un Amerikas Savienoto Valstu (ASV) privātuma vairogu: https://www.privacyshield.gov/EU-US-Framework.

Xing AG, Gänsemarkt 43, DE-20354, Hamburga; http://www.xing.com/privacy.

LinkedIn Ireland Unlimited Company,
Wilton Place, Dublin 2
Īrija; http://www.linkedin.com/legal/privacy-policy. LinkedIn ir iesniedzis Eiropas Savienības (ES) un Amerikas Savienoto Valstu (ASV) privātuma vairogu: https://www.privacyshield.gov/EU-US-Framework.

Uzglabāšanas ilgums / uzglabāšanas ilguma noteikšanas kritēriji

Mums nav informācijas par spraudņa pakalpojuma sniedzēja savākto datu dzēšanu.

6. Ārpus ES esošs saņēmējs

Mēs neizpaudīsim Jūsu personas datus saņēmējiem, kas atrodas ārpus Eiropas Savienības vai Eiropas Ekonomikas zonas, izņemot gadījumos, kas minēti 3.2., 5. un 7. punktā.

Gadījumi, kas minēti 3.2. punktā un 7.1. punktā attiecas uz datu nosūtīšanu uz Google LLC serveriem. Daļēji šie serveri atrodas ASV.

Gadījumi, kas minēti 5. punktā, attiecas uz datu nosūtīšanu uz tādu uzņēmumu serveriem kā Google LLC., Facebook Inc., Twitter Inc. un LinkedIn Corporation. Daļēji šie serveri atrodas ASV.

Gadījumi, kas minēti 7.2. punktā attiecas uz datu nosūtīšanu uz Microsoft Corporation serveriem. Microsoft Corporation piedalās ES un ASV privātuma vairoga regulējumā.

Ar 2016. gada 12. jūlija lēmumu attiecībā uz ASV Eiropas Komisija nolēma, ka saskaņā ar ES-ASV privātuma vairoga noteikumiem tiek nodrošināts pietiekams datu aizsardzības līmenis (tā dēvētais “Aizsardzības līmeņa pietiekamības lēmums” saskaņā ar VDAR 45. pantu). Pakalpojumu sniedzēji, kas minēti 6. punktā, ir sertificēti saskaņā ar ES un ASV privātuma vairoga regulējumu.

7. Ievietotais saturs

7.1. YouTube videoklipi

Mēs savā tiešsaistes piedāvājumā esam pievienojuši YouTube videoklipus, kas tiek uzglabāti vietnē http://www.YouTube.com un ir tieši atskaņojami mūsu tīmekļa vietnē. Tie visi ir integrēti “paplašinātā datu aizsardzības veidā”, kas nozīmē to, ka dati par Jums kā YouTube lietotāju netiek nosūtīti, ja neatskaņojat videoklipu. Jūsu dati tiek pārsūtīti vienīgi videoklipu atskaņošanas brīdī. Mums nav ietekmes uz šo datu pārsūtīšanu.

Lai iegūtu plašāku informāciju par datu apstrādes mērķi un apjomu vietnē YouTube, lūdzu, skatiet pakalpojuma sniedzēja personas datu aizsardzības paziņojumus. Tur Jūs atradīsiet arī plašāku informāciju par Jūsu tiesību un iestatījumu iespējām Jūsu privātuma aizsardzībai. YouTube adrese un datu aizsardzības norādījumi: Google Ireland Limited, Gordon House, 4 Barrow Street, Dublina, Īrija; https://www.google.de/intl/de/policies/privacy/.

7.2. Bing Maps

Šajā tīmekļa vietnē mēs izmantojam Bing Maps pakalpojumu. Tādējādi Jums varam parādīt interaktīvas kartes mūsu tīmekļa vietnē, kas Jums ļauj ērti izmantot kartes funkciju, lai atrastu darba piedāvājumus Jūsu reģionā.

Mēs izmantojam Bing Maps mūsu tiešsaistes piedāvājumu pievilcīgai prezentēšanai un vieglai tīmekļa vietnē norādīto vietu atrašanai. Tā Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta 1. punkta f) apakšpunkta nozīmē ir likumīga interese.

Apmeklējot mūsu tīmekļa vietni, Bing Maps pakalpojuma sniedzējs Microsoft Corporation saņem informāciju, ka esat atvēris attiecīgo mūsu tīmekļa vietnes apakšlapu. Lai izmantotu Bing Maps funkcijas, interneta komunikācijas robežās ir nepieciešams apstrādāt Jūsu IP adresi. Tās parasti tiek apstrādātas Microsoft serverī ASV.

Mums nav nekādas ietekmes uz konkrēto datu apstrādi, ko veic Bing Maps. Lai iegūtu plašāku informāciju par Bing Maps datu apstrādes mērķi un apjomu, lūdzu, skatiet pakalpojuma sniedzēja konfidencialitātes paziņojumus. Tur Jūs atradīsiet arī plašāku informāciju par Jūsu tiesību un iestatījumu iespējām Jūsu privātuma aizsardzībai. Bing Maps pakalpojuma sniedzēja adrese un datu aizsardzības norādījumi: Microsoft Corporation, One Microsoft Way, Redmond, WA 98052-6399, ASV, https://privacy.microsoft.com/de-de/privacystatement.

8. Jūsu kā cietušā tiesības

8.1. Pārskats

Līdzās atteikuma tiesībām, kas nosaka to, ka varat likumā noteiktā kārtībā atsaukt mums sniegto piekrišanu, Jums ir arī šādas tiesības:

 • tiesības saņemt informāciju par Jūsu personas datiem, kas tiek glabāti pie mums saskaņā ar VDAR 15. pantu;
 • tiesības uz nepareizu vai nepilnīgu datu labošanu vai papildināšanu saskaņā ar VDAR 16. pantu;
 • tiesības dzēst pie mums uzglabātos Jūsu datus saskaņā ar VDAR 17. punktu;
 • tiesības uz Jūsu datu apstrādes ierobežošanu saskaņā ar VDAR 18. pantu;
 • tiesības uz datu pārnesamību saskaņā ar VDAR 20. pantu;
 • tiesības izteikt iebildumus saskaņā ar VDAR 21. pantu.

8.2. Tiesības saņemt personas datus saskaņā ar VDAR 15. pantu

Saskaņā ar VDAR 15. panta 1. punktu Jums ir tiesības pēc pieprasījuma un bez maksas no datu pārziņa  saņemt izziņu par personas datiem, kas ir saglabāti par Jums. Tas ietver šādu  informāciju:

 • personas datu apstrādes mērķi;
 • apstrādājamo personas datu kategorijas;
 • ziņas par saņēmēju vai saņēmēju kategorijām, kuriem ir izsniegta vai tiks izsniegta informācija ar Jums saistītiem personas datiem;
 • plānoto Jūsu personas datu uzglabāšanas ilgumu vai, ja nav iespējams paust konkrētu informāciju, uzglabāšanas perioda noteikšanas kritērijus;
 • tiesības pieprasīt Jūsu personas datu labošanu vai dzēšanu, tiesības ierobežot datu apstrādi no atbildīgās personas puses vai tiesības iebilst par šādu datu apstrādi;
 • tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādē;
 • visu pieejamo informāciju par datu izcelsmi, ja personas dati netiek iegūti no datu subjekta;
 • automatizēta lēmumu pieņemšanu, tostarp profilēšanu, saskaņā ar VDAR 22. panta 1. un 4. punktu un, vismaz šajos gadījumos, efektīvu informāciju par iesaistīto loģiku un nozīmīgumu, un paredzamās šādas apstrādes sekas attiecībā uz datu subjektu.

Ja personas dati ir pārsūtīti uz trešo valsti vai starptautisku organizāciju, Jums ir tiesības būt informētam par datu nosūtīšanai piemērotajiem aizsardzības pasākumiem saskaņā ar VDAR 46. pantu.

8.3. Tiesības labot personas datus saskaņā ar VDAR 16. punktu

Jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs nekavējoties labotu neprecīzus Jūsu personas datus. Ņemot vērā apstrādes mērķus, Jums ir tiesības pieprasīt, lai nepilnīgi personas datu tiktu papildināti, tostarp izmantojot papildu paziņojumu par labojumiem.

8.4. Tiesības dzēst personas datus saskaņā ar VDAR 17. pantu

Jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs nekavējoties izdzēšam Jūsu personas datus, ja pastāv viens no šādiem nosacījumiem:

 • personas dati vairs nav nepieciešami mērķiem, kuriem tie tika iegūti vai kā citādi apstrādāti;
 • Jūs atsaucat savu piekrišanu, uz kuras pamata veikta apstrāde saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu vai 9. panta 2. punkta a) apakšpunktu, un nav cita likumīga pamata datu apstrādei;
 • Jums ir iebildumi pret apstrādi saskaņā ar VDAR 21. panta 1. vai 2. punktu, un apstrādei nav atbilstīgu iemeslu VDAR 21. panta 1. punkta gadījumā;
 • personas dati tika apstrādāti nelikumīgi;
 • personas datu dzēšana ir nepieciešama, lai ievērotu un izpildītu juridiskās saistības;
 • personas dati ir iegūti saistībā ar Informācijas sabiedrības pakalpojumu likumu saskaņā ar VDAR 8. panta 1. punktu.

Ja esam publicējuši personas datus, tad, ņemot vērā mūsu rīcībā esošās tehnoloģijas un ieviešanas izmaksas, mēs veiksim atbilstošās darbības šo datu dzēšanai, kā arī informēsim trešās personas, kas ir apstrādājušas Jūsu datus, lai, pamatojoties uz Jūsu pieprasījumu, arī tās dzēstu visas Jūsu personas datus saturošās saites, to kopijas vai atveidojumus.

8.5. Tiesības uz apstrādes ierobežošanu saskaņā ar VDAR 18. pantu

Jums ir tiesības mums pieprasīt savu personas datu apstrādes ierobežošanu, ja izpildās viens no šiem nosacījumiem:

 • Jūs esat apstrīdējis Jūsu personas datu pareizību;
 • apstrāde ir nelikumīga, un Jūs prasāt personas datu lietošanas ierobežošanu, nevis to dzēšanu;
 • atbildīgajai personai apstrādes mērķiem personas dati vairs nav nepieciešami, tomēr datu subjekts tos pieprasa, lai izvirzītu, īstenotu vai aizstāvētu likumīgas prasības, vai
 • iebilstu pret to apstrādi saskaņā ar VDAR 21. panta 1. punktu, kamēr nav konstatēts, ka atbildīgās personas likumīgie iemesli ir svarīgāki par attiecīgās personas iemesliem.

8.6. Tiesības uz datu pārnesamību saskaņā ar VDAR 20. pantu

Jums ir tiesības saņemt savus sniegtos personas datus strukturētā, plaši izmantotā un mašīnlasāmā formātā, un Jums ir tiesības nosūtīt šos datus citai atbildīgajai personai. Šajā gadījumā no mūsu puses netiek radīti šķēršļi šādai rīcībai, ja

 • apstrāde pamatojas uz piekrišanu saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu vai 9. panta 2. punkta a) apakšpunktu, vai apstrāde pamatojas uz līguma pamata saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunktu un
 • apstrāde tiek veikta ar automatizētām metodēm.

Balstoties uz Jūsu tiesībām attiecībā uz datu pārnesamību, Jums ir tiesības uz personas datu pārsūtīšanu tieši no mums citai atbildīgajai personai, ja tas ir tehniski īstenojams.

8.7. Tiesības izteikt iebildumus saskaņā ar VDAR 21. pantu

Saskaņā ar VDAR 21. panta 1. punkta nosacījumiem Jums ir tiesības iebilst pret datu apstrādi, ņemot vērā Jūsu īpašo situāciju.

Iepriekš minētās vispārējās tiesības iebilst attiecas uz visiem datu aizsardzības noteikumos aprakstītajiem apstrādes mērķiem, pamatojoties uz VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu. Pretēji īpašajām iebildumu tiesībām, kas vērstas uz datu apstrādi komerciālos nolūkos (salīdziniet iepriekš minēto 3.6. punktu), mums ir pienākums saskaņā ar VDAR īstenot tikai šādas vispārējās iebildumu tiesības, ja sniedzat mums informāciju par būtiski nozīmīgiem iemesliem, piemēram, iespējamajiem draudiem dzīvībai vai veselībai.

9. Kontaktpersona

9.1. Kontaktpersona jautājumiem vai saistībā ar Jūsu datu aizsardzības tiesībām

Ja Jums ir jautājumi par vietni vai vēlaties saņemt skaidrojumu par savām datu apstrādes tiesībām (datu aizsardzības tiesības), varat sazināties ar datu aizsardzības speciālistu: Krišjāņa Valdemāra iela 62, Rīga, LV-1013, Latvija, datuaizsardziba@lidl.lv

9.2. Kontaktpersona jautājumiem par datu aizsardzību

Ja Jums ir papildu jautājumi par Jūsu datu apstrādi, Jūs varat vērsties pie atbildīgā datu aizsardzības speciālista uzņēmumā Lidl (skatīt 10. punktu):

9.3. Tiesības iesniegt sūdzību datu aizsardzības uzraudzības iestādē

Jums jebkurā laikā ir tiesības iesniegt sūdzību atbildīgajā datu aizsardzības iestādē. Jūs varat sazināties ar Latvijas datu aizsardzības uzraudzības iestādi- Datu Valsts Inspekciju.

10. Par datu apstrādi atbildīgās personas kontaktinformācija, kā arī datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija

Šie datu aizsardzības noteikumi ir piemērojami datu apstrādei, ko veic  SIA “Lidl Latvija”, reģistrācijas numurs: 40203023760 („Atbildīgais“) tīmekļa vietnē https://karjera.lidl.lv.

Jūs varat sazināties ar SIA “Lidl Latvija” datu aizsardzības speciālistu: Krišjāņa Valdemāra iela 62, Rīga, LV-1013, Latvija, vai datuaizsardziba@lidl.lv.