Lidl Latvija
Meklēt darbu Ienākt Grāmatzīmes

Uzzini vairāk par mūsu praktikantu programmu

Diāna un Ieva bilde (Hero)

DIĀNA SPASKA, PRAKTIKANTE PERSONĀLA ATLASES DEPARTAMENTĀ

Diāna studē Latvijas Universitātes maģistra studiju programmas Psiholoģija pēdējā kursā ar specializāciju darba un organizāciju psiholoģijas jomā.

Diāna atzīst, ka darba vide Lidl ir dinamiska, un pārmaiņas notiek ļoti ātri, kas vienlaikus ir gan izaicinoši, gan arī ļoti interesanti. Viņa priecājas, ka kolēģi vienmēr ir gatavi atbalstīt, palīdz apgūt jaunas prasmes, sniedz vērtīgus padomus, kā arī iedrošina nebaidīties uzdot jautājumus un izteikt savas idejas.

“Ļoti novērtēju arī uzņēmuma attieksmi pret darbiniekiem, nodrošinot dažādus labumus un dāvanas,” stāsta Diāna.

Viņa ikdienā veic telefonintervijas ar potenciālajiem darbiniekiem, kas pieteikušies uz vakancēm mūsu veikalos, kā arī atbalsta kolēģus dažādu projektu īstenošanā.

Tieši tāpēc Diāna par noderīgu un arī patīkamu pieredzi uzskata aizvadīto prakses dienu Mežciema veikalā: “Ja iepriekš veikala kolēģu darba pienākumus, kurus man jāizskaidro potenciālajam darbiniekam, redzēju tikai kā sarakstu uz lapas, tad veikalā nostrādātā maiņa palīdzēja labāk tos izprast pašai. Par to liels paldies Mežciema veikala komandai. Patīkami bija redzēt, kā kolēģi ikdienā viens otru atbalsta un uzmundrina, vienlaikus ātri un precīzi veicot savus darba pienākumus.”

“Jau šobrīd saņemu jautājumus no studiju biedriem par praksi Lidl, tāpēc priecājos, ka uzņēmums turpina piedāvāt šādu iespēju. Ceru, ka arī citi departamenti apsvērs domu savās komandās uzņemt praktikantus, jo jebkuram studentam tā būtu ļoti vērtīga un noderīga pieredze,” norāda Diāna.

IEVA TERĒZE GAŠPUITE, PRAKTIKANTE KORPORATĪVAS KOMUNIKĀCIJAS DEPARTAMENTĀ

Ieva studē sabiedrisko attiecību programmā Alberta Koledžā. #lidlkomandai viņa pievienojās kā praktikante Korporatīvas komunikācijas departamentā, bet jau kopš decembra uzņēmumā strādā kā iekšējās komunikācijas speciāliste.

“Izvēloties studiju prakses vietu, man ļoti svarīgi bija būt uzņēmumā, kurā studiju laikā iegūtās zināšanas varēšu nostiprināt ar patiesi kvalitatīvu un vērtīgu praktisko pieredzi. Jau intervijas laikā sapratu, ka Lidl tam ir īstā vieta, tāpēc ļoti novērtēju iespēju arī pēc prakses turpināt strādāt uzņēmumā,” saka Ieva.

“Pirmkārt, gribu pateikt lielu paldies kolēģiem, ar kuriem ikdienā strādāju. Prakses laikā katrs no viņiem veltīja laiku individuālai sarunai, lai iepazīstinātu mani ar saviem darba pienākumiem, kā arī pārliecinājās, ka man ir viss nepieciešams prakses atskaites izstrādei. Priecājos, ka esmu nokļuvusi tik atsaucīgā un pretimnākošā komandā,” viņa piebilst.

Prakses laikā Ieva iepazinās ar Korporatīvās komunikācijas departamenta kolēģu darba ikdienu, piedalījās gan iekšējās komunikācija rakstu veidošanā intranetam LIDLauks un We are Lidl lietotnei, gan iesaistījās citu uzdevumu veikšanā.

“Noteikti arī citiem studentiem iesaku kā prakses vietu izvēlēties Lidl Latvija, kas kā starptautisks uzņēmums ar dinamisku ikdienu būs vērtīgs zināšanu un praktisku iemaņu avots,” saka Ieva.