Tavs starts ar Lidl

Dzīve Lidl

HERO- dzīve Lidl

Lidl piedāvā ne tikai stabilu darba vietu un izaugsmes iespējas, bet arī dažādus pasākumus un labbūtības aktivitātes. Ja vēlies kāpt pa karjeras kāpnēm, celt kvalifikāciju un pavadīt darba dienu lieliskā vidē, tad Lidl ir īstā vieta!

Iepazīsties ar karjeras stāstiem!

liga stasts2

No konsultantes par komandas vadītāju.

Iepazīsties ar mūsu kolēģi Līgu! Līga ir strādājusi gan Lidl veikalā, gan pēc tam birojā par konsultanti Pārdošanas organizēšanas departamentā un tagad ir šī departamenta komandas vadītāja. Kad izdodas Tev, izdodas visai Lidl Latvija komandai!
madara-izaugsme

No veikala darbinieces par maiņas vadītāju.

Madara pievienojās Lidl Latvija komandai pirms pirmā Lidl veikala atvēršanas. Tobrīd viņa bija veikala darbiniece, bet tagad ieņem maiņas vadītājas amatu. Par izaugsmes iespējām, strādājot Lidl, Madara saka: “Viss ir mērķtiecībā!” Nepieciešams tikai izrādīt iniciatīvu, interesēties par veikala procesiem, cītīgi strādāt, un Tu noteikti tiksi pamanīts.
noliktava3

No noliktavas darbinieka par komandas vadītāju.

Raimonds Lidl pievienojās 2021. gadā. Savas gaitas uzņēmumā sāka kā noliktavas darbinieks Preču pieņemšanas nodaļā un pēc nostrādāta gada kļuva par komandas vadītāju šajā nodaļā. Raimonds atzīst: “Man ir patiess prieks strādāt starptautiskā uzņēmumā.”

Kas ir uzticības persona?

Uzticības persona ir neitrāls cilvēks, kurš atbalstīs un palīdzēs Tev justies labāk darba vietā. Tieši ar uzticības personu Tu vari sazināties un paļauties uz atbalstu vai saņemt padomu.

ELINA JORENA6

Lidl uzticības persona

Elīna ir mūsu uzņēmuma uzticības persona, pie kuras vari vērsties ar jautājumiem par darba un atpūtas laika precizitātes pārbaudi, darba vides apstākļiem, nepieciešamību palīdzēt grūtās dzīves situācijās, kuras potenciāli ietekmē Tavu motivāciju, konflikta situācijās un domstarpību gadījumos komandā vai ar vadītāju.

Darbinieku atbalsta programma

Darbinieku atbalsta programma ir iespēja izmantot bezmaksas un anonīmus juristu, psihologu un finanšu konsultantu padomus. Mūsu darbinieki var lūgt atbalstu, izmantojot tērzēšanu vai diennakts palīdzības līniju.

ldzive lidl-atbalsts

Atbalsts

darbiniekiem un viņu ģimenēm

Atbalsta programma

ir bez maksas

dzive lild- iesaki draugu

Iesaki draugu!

Labākais darbs ir tas, kurā jūties labi. Tā notiek, ja strādājam kopā ar cilvēkiem, kurus pazīstam un novērtējam. Programma “Iesaki draugu!” ļauj Tev ne tikai strādāt kopā ar cilvēku, kuram uzticies, bet dod arī papildu bonusu. Palīdzot ar jaunu darbinieku piesaisti, Tu vari saņemt bonusu līdz pat EUR 600 bruto.

Lidl veselības konsultants

Kirils palīdzēs Tev rūpēties par savu fizisko veselību, veicot ikdienas darba pienākumus. Ja Tev rodas kādi jautājumi par veselību vai pareizu uzturu, Kirils ar prieku Tev palīdzēs.

Tavs veselības konsultants

kirils

Bez mūsu komandas nebūtu iespējams Lidl Latvija veiksmes stāsts, tādēļ ir svarīgi rūpēties par to, lai mūsu kolēģi ir atpūtušies!

Ieskats mūsu pasākumos