Tavs starts ar Lidl

Tavas apmācības

WH- hero titul =1

Neuztraucies, mēs Tevi apmācīsim!

Tu savas apmācības sāksi ar teorētisko kursu jaunajiem darbiniekiem. Pēc katra teorētiskā kursa Tev būs praktiskās apmācības. Katram darbiniekam ir savs apmācību plāns. Apmācības notiks vairākas nedēļas. Atceries – Tavs darbs ir mācīties!

 

WH-apmacibas-vaditajs
WH-instruktors-apmacibas
WH-apmacibas-citas
WH-apmacibas-DD
WH-apmacibas-UG

Tavs tiešais vadītājs

Tiešais vadītājs ir Tava atbalsta persona, kas palīdzēs iepazīt un izprast Tavu jauno darba vidi. Tiešais vadītājs informēs Tevi par nepieciešamajām apmācībām un sekos tām līdzi. 

Tavs instruktors

Instruktors sniegs Tev praktisko apmācību noliktavā. Instruktors ir labākais draugs jaunajiem kolēģiem, jo viņš zina atbildes uz visiem Taviem jautājumiem vai to, kur meklēt pareizo atbildi uz tiem!

Praktiskās apmācības

Ņemot vērā Tavu amata pozīciju, Tu apgūsi arī iekrāvēja vadītāja, komplektēšanas palīglīdzekļu vai elektrisko palešu ratiņu apmācības.

Darba drošība

Mums ir svarīgi, lai Tu savus pienākumus veiktu droši un pareizi. Tāpēc ar darba drošības instruktāžu iepazīstināsim Tevi jau pirmajā darba dienā.

Ugunsdrošība

Evakuācija un ugunsdrošība ir viens no svarīgākajiem apmācību kursiem. Tāpēc šīs apmācības Tu iziesi pirmajā darba dienā.

Tavs palīgs - Leons!

Leons ir apmācību programma, kas oriģinālā un aizraujošā veidā ļaus Tev apgūt nepieciešamās zināšanas darbam. Pateicoties tam, zināšanu apguve kļūst vieglāka! Šī apmācību programma apvieno teoriju ar ikdienas darbu. Apmācību moduļi sastāv no teorētiskās daļas, ieskaites, prakses ar instruktoru un atgriezeniskās saites par Tavām zināšanām. Tā ir lieliska teorijas un prakses kombinācija.