Tavs starts ar Lidl

Jā, mēs Tevi sagaidīsim pirmajā darba dienā!

sales_hero

Kas ir Jauno darbinieku diena?

Tā būs Tava pirmā diena mūsu uzņēmumā. Šajā dienā Tu iepazīsi Lidl departamentus un uzņēmuma darbību, kā arī satiksi kolēģus, kuri darbu uzņēmumā sāks reizē ar Tevi.

veikals-pirma diena-kur jabut

Kur man jāierodas?

Jauno darbinieku diena var notikt mūsu birojā Dzelzavas ielā 131, Rīgā vai tiešsaistē. Ja dosies ar sabiedrisko transportu, netālu ir autobusa pietura “Dzelzavas iela”. Ja brauksi ar savu auto, to varēsi novietot mūsu stāvlaukumā ar norādi “Viesu stāvvieta”.

veikals-pirma diena-ko nemt

Kas man jāņem līdzi?

Ja Jauno darbinieku diena notiek Lidl birojā, Tev ir jāņem līdzi OVP karte. Ja pasākums norit tiešsaistē, OVP karte būs jāņem līdzi pirmajā darba dienā veikalā. Arī veidlapa Nr. 027/u ir jāņem līdzi pirmajā darba dienā veikalā.

veikals-pirma diena-ko uzzinasu

Ko es uzzināšu?

Tu tiksi iepazīstināts ar Lidl vēsturi un Lidl departamentiem. Saņemsi darba drošības un ugunsdrošības ievadinstrukciju.

veikals-pirma diena-veikals

Tava pirmā darba diena veikalā.

Pirmajā darba dienā veikalā Tevi sagaidīs veikala vadītājs un iepazīstinās ar veikalu un kolēģiem. Tev pastāstīs par Tavu apmācību plānu pirmajai nedēļai. Tev izsniegs darba formu un laika reģistrācijas karti.

Pārliecinies, ka esi saņēmis uzaicinājuma e-pastu uz Jauno darbinieku dienu!

Ja vienu dienu pirms pirmās darba dienas neesi saņēmis e-pastu ar uzaicinājumu, sazinies ar mums pa e-pastu training@lidl.lv